Czyszczenie kanalizacji

Oferujemy dla Państwa usługi na najwyższym poziomie, stosujemy specjalistyczny sprzęt do udrażniania, oraz przepychania i czyszczenia kanalizacji. Stosujemy tylko sprawdzone i skuteczne metody w tym metodę wysoko ciśnieniową, oraz mechaniczną – spiralę.

Metoda WUKO czyli czyszczenie kanalizacji metodą wysokociśnieniową odbywa się za pomocą węża wprowadzanego do rury z odpowiednią końcówką ( głowicą) z której wypływa woda pod wysokim ciśnieniem. Urządzenie jest zamontowane do specjalistycznego samochodu, który idealnie nadaje się do czyszczenia na zewnątrz budynków np studzienek, kanalizacji przydomowych itd.

Metoda druga to spirala mechaniczna, która służy do przepychania i udrażniania np rur. Jest to metoda stosowana wewnątrz budynków gdzie nie ma możliwości użycia metody ciśnieniowej.

Opened Street Manhole isolated on white background

 

Aspol przedsiębiorstwo Wodno-Kanalizacyjne to firma, która od dwudziestu lat zajmuje się usługami hydraulicznymi i kanalizacyjnymi. Jesteśmy profesjonalistami z ogromnym doświadczeniem w branży. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników i pracujemy na najnowocześniejszym specjalistycznym sprzęcie. Zarówno osobom prywatnym jak i władzom wszystkich miast, zarówno tych małych, jak i dużych oferujemy profesjonalne usługi takie jak monitoring instalacji wodno-kanalizacyjnej, rozmrażanie i udrażnianie rur oraz czyszczenie kanalizacji miejskiej. Proponujemy profesjonalne usługi w zakresie konserwacji, mycia i czyszczenia instalacji kanalizacyjnych należących do władz publicznych. Solidnie odprowadzamy ścieki, odpompowujemy wodę z zalanych pomieszczeń i systemów oraz oczyszczamy szamba, zbiorniki buforowe i inne elementy instalacji wodno-kanalizacyjnych. Posiadamy atestowany, specjalistyczny sprzęt do wywozu nieczystości płynnych. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami, przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i higieny pracy i jesteśmy godni zaufania. Oferujemy konkurencyjne ceny i kompleksową obsługę. Zapraszamy władze miejskie i gminne do stałej współpracy z rzetelną, doświadczoną i profesjonalną firmą, dzięki której system kanalizacji publicznej na danym obszarze będzie działał niezawodnie.

Czyszczenie kanalizacji miejskiej

Nasze usługi

Specjalistyczne samochody

Dysponujemy autami asenizacyjnymi marki MAN, Renault, wyposażonymi w zbiorniki o różnych pojemnościach. Opróżniamy: szamba przydomowe, zbiorniki retencyjne, oczyszczalnie ekologiczne i osadniki przepompowni. Posiadamy samochody wyposażone w urządzenia ciśnieniowe ( firmy ROM) z dużym asortymentem głowic oraz sprężyny elektryczne (firmy RIDGID).