Pogotowie kanalizacyjne i hydrauliczne

Firma Aspol już od 18 lat zapewnia swoim Klientom najwyższej jakości usługi hydrauliczne, kanalizacyjne i asenizacyjne w województwie mazowieckim. Siedziba naszej firmy znajduje się pod Warszawą w Markach, ale zapewniamy profesjonalną obsługę i bardzo szybki dojazd do Klientów w miastach takich jak: Warszawa, Marki, Wołomin, Zielonka, Kobyłka, Legionowo, Radzymin, Ząbki, Nadma…

Posiadamy profesjonalny sprzęt hydrauliczny i kanalizacyjny, oraz specjalistyczne samochody do wywozu nieczystości płynnych i szamba, oraz czyszczenia i udrażniania kanalizacji w tym rozmrażania i udrażniania rur. Zajmujemy się konserwacją sieci kanalizacyjnych i usuwaniem awarii kanalizacyjnych, czyszczeniem kanalizacji miejskiej, przemysłowej, oraz instalacji domowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie dzięki czemu jesteśmy w stanie w krótkim czasie zapewnić dla Państwa pomoc i wykonanie usług skutecznie, kompleksowo i profesjonalnie.

Gwarantujemy bardzo konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo. Zapraszamy do kontaktu już dziś

Jeżeli przeraża Państwa codzienna walka z odpadami, nieczystościami płynnymi lub wydarzyła się jakaś awaria !

Jesteśmy do dyspozycjo codziennie, ponieważ przyjmujemy zlecenia jednorazowe jako pogotowie kanalizacyjne Warszawa, Wołomin, i okolice, oraz pogotowie hydrauliczne w Warszawie, ale również zapewniamy stałą współpracę i w umówionym i wygodnym dla Państwa terminie i porze dnia przyjedziemy i rzetelnie, oraz skutecznie wykonamy powierzone nam prace. Udowodnimy Państwu, że z naszą pomocą pozbywanie się odpadów płynnych i wywóz szamba wcale nie musi być kłopotliwe.

Już od kilku lat zapewniamy również czyszczenie i serwis przepompowni i separatorów w przypadku awarii prosimy o kontakt, a natychmiast podejmiemy działania mające na celu zabezpieczenie i usunięcie awarii.  Zaprasza firma Aspol