Monitoring kanalizacji

Aspol jako pogotowie kanalizacyjne z wieloletnim doświadczeniem oferuje prace związane z naprawą, czyszczeniem i udrażnianiem kanalizacji.

W tym monitoring sieci kanalizacyjnej. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, oraz wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej, dlatego zapewniamy dla Państwa bardzo szybką obsługę i naprawę wszelakich awarii

Monitoring kanalizacji Warszawa

Wieloletnie doświadczenia osób, które przeżyły zalania czy podtopienia w wyniku niedbałości o sieci i instalacje, w bardzo szczególny sposób zwróciły uwagę Polaków na problem racjonalnego zarządzania siecią kanalizacyjną, tak aby była ona sprawna i wystarczająca dla ochrony nieruchomości. Sieć kanalizacyjna, stanowiąca podstawowy punkt odbioru ścieków sanitarnych i deszczowych, jest najważniejszym elementem decydującym o szybkości, sile i intensywności spływu ścieków. Aby przekonać się o tym, w jakim stanie technicznym jest nasza kanalizacja, warto zwrócić się do specjalistycznej firmy oferującej monitoring kanalizacji, który pozwoli ocenić stan wyjściowy przepływów, stopień zanieczyszczenia poszczególnych fragmentów czy umożliwi efektywne powiększenie przepływu przez odpowiednio dobrane metody czyszczenia. Firma taka najczęściej jest też wykonawcą takich właśnie prac. Możemy jej zlecać wszelkie praca w domach jednorodzinnych a także na dużych osiedlach. Tam sprawdzają się okresowe prace takie jak cykliczny serwis i czyszczenie przepompowni, które gwarantują stały, dobry stan techniczny sieci. W przypadku awarii także możemy liczyć na wsparcie specjalistycznej firmy która w razie potrzeby zaoferuje wypompowywanie wody z zalanych pomieszczeń, czyszczenie oraz osuszanie, połączone z udrożnieniem instalacji oraz sieci, tak aby zapobiegać podobnym wypadkom w przyszłości.

Nasze usługi

Specjalistyczne samochody

Dysponujemy autami asenizacyjnymi marki MAN, Renault, wyposażonymi w zbiorniki o różnych pojemnościach. Opróżniamy: szamba przydomowe, zbiorniki retencyjne, oczyszczalnie ekologiczne i osadniki przepompowni. Posiadamy samochody wyposażone w urządzenia ciśnieniowe ( firmy ROM) z dużym asortymentem głowic oraz sprężyny elektryczne (firmy RIDGID).