O nas

page-car
Firma AsPol Przedsiębiorstwo Wodno Kanalizacyjne działa na rynku działa już od 18 lat. Zatrudniamy pracowników z dużym doświadczeniem, oraz dysponuje specjalistycznym sprzętem. Dla wszystkich Klientów zapewniamy atrakcyjne ceny, oraz usługi na najwyższym poziomie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, oraz stałemu rozwojowi naszych umiejętności i inwestycją w profesjonalny sprzęt gwarantujemy bardzo szybką i skuteczną pomoc w usuwaniu awarii kanalizacyjnych i hydraulicznych.

Nasi klienci to:
  • urzędy użyteczności publicznej,
  • szkoły i przedszkola,
  • centra handlowe,
  • zakłady przemysłowe,
  • spółdzielnie i wspólnoty  mieszkaniowe,
  • firmy budowlane,
  • oraz indywidualni klienci.

Zapraszamy Państwa serdecznie do współpracy i jesteśmy przekonani, że możemy Państwu zagwarantować zadowolenie z naszych usług

 

Przeraża Cię walka z odpadami? Nie wiesz jak pozbyć się zalegających nieczystości? Proponujemy profesjonalne usługi kanalizacyjne i wodociągowe – Pogotowie Kanalizacyjne ! Naszą specjalnością jest wywóz nieczystości płynnych oraz udrażnianie zewnętrznych i wewnętrznych instalacji kanalizacyjnych, na terenie miasta Warszawa i okolic (Legionowo, Wołomin).

Działamy szybko i skutecznie, co jest zasługą naszego doświadczonego zespołu ekspertów. Udowodnimy Państwu, że z naszą pomocą pozbywanie się odpadów wcale nie musi być kłopotliwe. Przyjedziemy pod wskazany adres i rzetelnie wykonamy powierzone nam zadanie. Gwarantujemy niezawodne usługi w atrakcyjnych cenach. Przede wszystkim jesteśmy nastawieni na podjęcie stałej współpracy, ale przyjmujemy też zlecenia jednorazowe. W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy do Waszej dyspozycji tak często jak tylko potrzebujecie.

Dysponujemy samochodami asenizacyjnymi marki MAN, Renault, wyposażonymi w zbiorniki o różnych pojemnościach. Opróżniamy: szamba przydomowe, zbiorniki retencyjne, oczyszczalnie ekologiczne i osadniki przepompowni