Pogotowie kanalizacyjne

Firma Aspol – jakość i doświadczenie

Awaria kanalizacji to zdarzenie wymagające natychmiastowej reakcji. Natychmiastowej i profesjonalnej, bowiem zdarzenie takie jest niebezpieczne pod względem epidemiologicznym, jego nieusunięcie na czas rodzi dodatkowe koszta, nie wspominając już o innych niedogodnościach. Opróżnienie przydomowego szamba to natomiast konieczność, ważne, by odbywało się szybko i nie przeszkadzało osobom postronnym. Odmrożenie rur wymaga szybkości – tu liczy się profesjonalizm i skuteczność.

Firma Aspol od ponad 18 lat specjalizuje się w usuwaniu odpadów płynnych, konserwacji i bieżącym usuwaniu awarii sieci kanalizacyjnych, a także czyszczeniu i odmrażaniu rur. Walka z odpadami – w dosłownym tego słowa znaczeniu – nie jest nam straszna.

Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem, w szczególności samochodami asenizacyjnymi marki Man o różnej pojemności, wyposażone w specjalistyczne urządzenia ciśnieniowe i sprężyny elektryczne oraz ekipą fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Firma Aspol gwarantuje szybkie i dokładne opróżnienie szamb, zbiorników retencyjnych.

W ciągu ostatnich lat działalności z naszych usług korzystały setki klientów indywidualnych, firm, centrów handlowych, urzędów i budynków użyteczności publicznej. Realizujemy także zlecenia z zakresu konserwacji i udrażniania kanalizacji przemysłowej.

Nasi klienci doceniają naszą fachowość, szybkość reakcji i atrakcyjną cenę. Bezproblemowość i nieuciążliwość przy świadczeniu usług – to nasze motto.

Dużą wagę przywiązujemy do ekologii oraz zadowolenia naszych klientów, które jest dla nas priorytetem. Nasi klienci mogą liczyć na fachową i błyskawiczną pomoc o każdej porze, każdego dnia tygodnia.

Nasze usługi

Specjalistyczne samochody

Dysponujemy autami asenizacyjnymi marki MAN, Renault, wyposażonymi w zbiorniki o różnych pojemnościach. Opróżniamy: szamba przydomowe, zbiorniki retencyjne, oczyszczalnie ekologiczne i osadniki przepompowni. Posiadamy samochody wyposażone w urządzenia ciśnieniowe ( firmy ROM) z dużym asortymentem głowic oraz sprężyny elektryczne (firmy RIDGID).