Rozmrażanie i udrażnianie rur

Posiadanie własnego domku jednorodzinnego wiąże się z wieloma obowiązkami, o których powinniśmy pamiętać. Trzeba na przykład stale dbać o stan instalacji kanalizacyjnej.
Zagrożeń jest wiele. Przydomowa kanalizacja łatwo może się zapchać. Należy pilnować tego, co spływa rurami do szamb i oczyszczalni wraz ze ściekami oraz regularnie udrażniać rury, aby zachować właściwą drożność systemu. Szamba trzeba regularnie oczyszczać i odpompowywać, by nie dopuścić do ich wylania, które jest szkodliwe dla środowiska  i nieprzyjemne dla otoczenia. W zimie, kiedy temperatury spadają poniżej zera istnieje ryzyko zamarznięcia rur, a w konsekwencji ich pękania. Powinno się pamiętać o utrzymywaniu w domu stałej temperatury powyżej zera, nawet w czasie wakacji zimowych.
W przypadkach niedopilnowania instalacji wodno-kanalizacyjnej i doprowadzenia do jej usterki, trzeba poradzić sobie z bardzo trudnymi zadaniami. Rozmrażanie i udrażnianie rur to nie lada wyzwanie, z którym zdecydowanie lepiej poradzą sobie specjaliści. Firma Aspol ma dwudziestoletnie doświadczenie w usługach kanalizacyjnych, posiada profesjonalny, specjalistyczny sprzęt i zatrudnia rzeszę wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu usługi firmy są na bardzo wysokim poziomie.

Nasze usługi

Specjalistyczne samochody

Dysponujemy autami asenizacyjnymi marki MAN, Renault, wyposażonymi w zbiorniki o różnych pojemnościach. Opróżniamy: szamba przydomowe, zbiorniki retencyjne, oczyszczalnie ekologiczne i osadniki przepompowni. Posiadamy samochody wyposażone w urządzenia ciśnieniowe ( firmy ROM) z dużym asortymentem głowic oraz sprężyny elektryczne (firmy RIDGID).