Usługi hydrauliczne

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług hydraulicznych naszej firmy.
Gdy zdarzy się kanalizacyjna awaria, gdy trzeba zmierzyć się z odpadami, nieczystościami płynnymi, to właśnie my jesteśmy w stanie Ci pomóc.
Aspol to nasza solidna, rzetelna marka, którą budujemy dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i fachowemu podejściu do każdego problemu.
Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który jest doświadczony w tego typu działalności. Nasz zespół ekspertów podejmuje się zleceń wykonując je na najwyższym poziomie – skutecznie, profesjonalnie i kompleksowo.
Zapewniamy usuwanie awarii hydraulicznych i kanalizacyjnych. Oferujemy wywóz nieczystości płynnych, zapewniamy monitoring kanalizacji, czyścimy i udrażniamy rury, a także zajmujemy się ich rozmrażaniem.
Nasze usługi polecamy dla osób prywatnych oraz firm.
Naszą pracę wykonujemy zawsze najlepszej jakości, specjalistycznym sprzętem hydraulicznym i kanalizacyjnym.
Jako pogotowie hydrauliczne zapewniamy szybką reakcję naszych pracowników, szybki dojazd do klientów, oraz szybkie i skuteczne usunięcie awarii.
Jesteśmy dyspozycyjni i przyjmujemy codziennie.
W zależności od potrzeb klienta jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy. Staramy się zapewnić kompleksową obsługę i dbać o stałą współpracę z Klientami, ale także przyjmujemy jednorazowe zlecenia typu awarie. Dla wszystkich naszych klientów zapewniamy bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny, oraz fachowe doradztwo. Nie zostawiamy pytań bez odpowiedzi i jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie.
Dbamy o to by osiągać zawsze najwyższy standard naszych usług przy zastosowaniu najniższych cen.

Cieszymy się dobrymi opiniami i zadowoleniem naszych stałych klientów. Dbamy o ekologię i ochronę środowiska.
Serdecznie zapraszamy do współpracy i kontaktu z nami już dziś.  Odwiedź nas, bądź skontaktuj się z nami telefonicznie.
Fachowa pomoc, rzetelność, solidność i konkurencje ceny to nasze atuty.
Aspol Warszawa

Nasze usługi

Specjalistyczne samochody

Dysponujemy autami asenizacyjnymi marki MAN, Renault, wyposażonymi w zbiorniki o różnych pojemnościach. Opróżniamy: szamba przydomowe, zbiorniki retencyjne, oczyszczalnie ekologiczne i osadniki przepompowni. Posiadamy samochody wyposażone w urządzenia ciśnieniowe ( firmy ROM) z dużym asortymentem głowic oraz sprężyny elektryczne (firmy RIDGID).