Wypompowywanie wody z zalanych pomieszczeń

Jeżeli mają Państwo problem z nadmiarem wody w budynku i ich pomieszczeniach, lub garażach lub piwnicach firma Aspol jest do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt i natychmiast zajmiemy się wypompowywaniem wody z zalanych pomieszczeń

Zajmujemy się serwisem i obsługą instalacji kanalizacyjnych od dwudziestu lat. Jesteśmy profesjonalistami z ogromnym doświadczeniem w branży. Pracujemy na najnowocześniejszym specjalistycznym sprzęcie. Oferujemy między innymi serwis i czyszczenie przepompowni ścieków, zbiorników buforowych, osadników, zbiorników tłuszczu oraz separatorów ropopochodnych. Wykonujemy przeglądy instalacji, zajmujemy się jej czyszczeniem, myciem, jak również odpompowywaniem odpadów, które transportujemy specjalistycznym taborem asenizacyjnym. Naszym klientom proponujemy także profesjonalny monitoring kanalizacji. Za pomocą kamery wprowadzanej do instalacji przez wykwalifikowanego operatora uzyskujemy obraz, dzięki któremu możemy realnie ocenić stan techniczny kanalizacji, określić lokalizację przyłączy czy spadki oraz stopień zanieczyszczenia. Obserwacja taka ułatwia także znalezienie przyczyny usterki, uszkodzeń i miejsc nieszczelnych lub korzeni powodujących niedrożność systemu. Jesteśmy specjalistami w odprowadzaniu wody. Przy użyciu pomp spalinowych i innych profesjonalnych narzędzi sprawnie i skutecznie wykonujemy wypompowywanie wody z zalanych pomieszczeń takich jak piwnice, garaże i magazyny. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do klientów indywidulanych i firmowych, którym zależy na właściwym działaniu instalacji wodno-kanalizacyjnej, a także do tych, których spotkała niemiła niespodzianka w postaci usterki. Propozycje naszej firmy docenią także Ci, którym zależy na sprawdzeniu nieznanej instalacji kanalizacyjnej w celu przeprowadzenia zmian czy przeprojektowania budynku.

Nasze usługi

Specjalistyczne samochody

Dysponujemy autami asenizacyjnymi marki MAN, Renault, wyposażonymi w zbiorniki o różnych pojemnościach. Opróżniamy: szamba przydomowe, zbiorniki retencyjne, oczyszczalnie ekologiczne i osadniki przepompowni. Posiadamy samochody wyposażone w urządzenia ciśnieniowe ( firmy ROM) z dużym asortymentem głowic oraz sprężyny elektryczne (firmy RIDGID).